MEIE KLIENTIDE TAGASISIDE

Allpool on esitatud meie osade klientide tagasiside. Kõik 78 meie Facebooki lehele lennunouded.ee jäetud kommentaari on avalikult nähtavad.
Helen P
Super teenus! Kogu protsess lihtne, teenindus meeldiv ja kiire, AirBalticult raha käes vähem kui kahe kuuga! Poleks oodanud sellist tulemust :).

Mari M
Olenemata sellest, et edasi lükatud lennu puhul anti lennufirma poolt väike voucher söögi jaoks ning hotellimajutus ja jätkulennu jaoks uus pilet, oli mul ikkagi võimalus saada hilinemise eest kompensatsiooni. Olin üllatunud kuivõrd kiiresti lennunõuded asja korda ajasid. Läks vähem kui kuu vajalike materjalide esitamisest ja kompensatsioon oligi juba mu kontol. Igal juhul soovitan, sest teenus on asjalik, kiire ja kõigega hoitakse hästi kursis.

Aili L
Olen ka väga rahul, et nii kiiresti saime positiivse tulemuse. Väga korrektne, kiire ja viisakas asjaajamine. Soovitan kindlasti!

Hedy K
Täname FlightClaims OÜ meeskonda suurepärase töö eest! Ilma Teie abita ei oleks me ilmselt mingit kompensatsiooni saanud. Soovitan soojalt Teie firmat !!!

Marimell
Loe Eesti kuulsa blogija Mari-Leeni  kogemusest meiega siit.

Liis R
Tutvuge Liisi blogipostitusega kogemusest meiega siit.

Margus N

Suurepärane asjaajamine ja teenindus! Soovitan igati.

Kristiina K

Professionaalne teenindus Martini poolt ning hüvitis lennufirmalt käes ca kuu ajaga!
Suur tänu!

Eha K
Oleme väga, väga rahul, et saime oma nõudele nii kiire ja hea vastuse ja tulemuse ja seda ainult kahe kuuga. Kõik toimis suurepäraselt. Soovitame kindlasti pöörduda FlightClaims OÜ poole. Edu meeskonnale!

Kadri O
Professionaalne ja asjatundlik teenus. Korrektne, kiire ja viisakas asjaajamine. Soovitan soojalt!

Elis O
Suurepärane teenindus ning abivalmis personal, kes tuleb igati vastu. Lennukompaniilt hüvitis käes tänu FlightClaims OÜ-le. Soovitan igati :).

Enno R
Täname FlightClaims OÜ meeskonda. Meeldiv ja hea teenindus Martin Mironovi poolt. Soovitan kindlasti ka teistele, kes abi vajavad. Veel kord suured tänud.

Siim V
Väga kiire ja korrektne asjaajamine. Soovitan kasutada.

Tarmo V
Soovitan teenust kasutada. Asjaajamine oli lihtne ja lennufirma (LOT) hüvitas nõude.

Relje V
Väga asjatundlik, professionaalne ja korrektne asjaajamine. Fantastika ... Täiesti lootusetuna tundunud nõude saime täies mahus kätte! Aplaus ja tänusõnad Martinile tubli töö eest!!!

Eduard V

Soovin tänada Martini professionalse tegevuse eest.
Jaanuaris pöördusime perega Flightclaims OÜ poole seoses hilinenud Smartlynxi lennuga. Kogu protsess oli väga lihtne ja mugav.
Kolme kuuga hüvitis käes.
Edu teile edaspidiseks.


Jagu on uuendatud 09.06.2023